23 Gusht 2014 |     
 
 
 
KREU
   
PRODUKTET TONA
   
GALERI
   
SPORTI I PELLUMBAVE
   
TE REJAT
   
KONTAKTO
 
Kontaktet
Adresa dhe kontaktet e nevojshme pėr tė na kontaktuar nė ēdo orė qė ju nevojitet
Rreth Nesh
Informacion i pėrgjithshėm rreth kompanisė sonė, si dhe historiku i zhvillimit tė saj
Sporti Pėllumbave
Foto nga takimet e kampionateve tė ballkaniadės sė Pėllumbave
Regjistro buletinė

TE REJAT

Te reja
Bojra Dorian do tju njoftoje se shpejti me te...
SHFAQJA PARAPRAKE E GALERISE
     

Mirėsevini tek Dorian!

Krijimi i produkteve të reja të çertifikuora u shoqërua me investimin në paisje dhe makineri bashkëkohore të teknologjisë së lartë, duke i dhënë rëndësi respektimit të kërkesave të shoqërisë për produkte miqësore me mjedisin si zgjidhje të cilat përmirsojnë kushtet e jetesës tonë.

Shoqëria  “ DORIAN „ ka për aktivitet prodhimin dhe tregëtimin e :

-          bojra me basë ujore, për ambjente të brendshme dhe të jashtme.

-          bojra dhe verniqe me basë solventi për kangjella, dyer, tubacione, makineri dhe paisje metalike, mbistrukturë në anije rezervuar etj.

-          stukot dhe llaçet e thata për ndërtimet me strukturë betoni.

-          bojra dekorative për objekte të vjetra dhe të reja.

-          materiale ndihmse për të gjitha fazat e ndertimit të banesave.

 

Prodhimet tona tregëtohen në të gjitha qytetet e Shqipërisë, si dhe eksportohen në Kosovë.

TE REJAT

Te reja
Bojra Dorian do tju njoftoje se shpejti me te...